top of page

Když jsem jezdívala na Sázavu a kochala se tamější krajinou plnou hustých lesů, nádherných přírodních scenerií a působivých míst s hrady a zámky podél řeky, říkala jsem si, jak jedinečné místo k relaxaci se tu se všemi těmi malebnými chaloupkami zasazenými do úchvatné krajiny nabízí. Záhy jsem ale poznala, za jak nehorázné ceny se zdejší nemovitosti prodávají. Za milion korun zde pořídíte leda tak ruinu.

Tehdy jsem si uvědomila, že se na českém trhu otevírá obrovský potenciál pro zdravé, kvalitní a rychle postavené domy na míru, navíc za velmi přijatelné ceny. Přemýšlela jsem, co s tím…

Na základě zkoumání mezinárodního trhu jsem pak našla dodavatele vysoce kvalitních, efektních domů, vyráběných z přírodních materiálů, a navíc za příznivou cenu.

Zašla jsem ještě dál a začala pátrat po nových možnostech, hledala jsem, co a jak zákazníkům nabízet v té nejširší míře, aby byli maximálně spokojení s kvalitou, designem i cenou.

Uvědomovala jsem si také, jak důležité je bydlet v novém, čistém a dosud nezabydleném prostředí, které vám absolutně sedne na míru a ovládnete si jej pouze svou vlastní energií.

Každý dům má pak svoji osobitou atmosféru a hlavně absolutně v ničem nemusíte dělat kompromisy.

Ing. Elena Soustružníková
jednatelka společnosti

DSC_1468.jpg
bottom of page